AGRALEX Sp. z o.o. podpisała umowę

16/2/17

W dniu 03.02.2017r, AGRALEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podpisała Umowę o dofinansowanie Projektu

„Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie”

W dniu 03.02.2017r, AGRALEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podpisała Umowę o dofinansowanie Projektu pn.:

„Budowa hali produkcyjnej i zakup środków trwałych niezbędnych do wdrożenia innowacyjnej technologii produkcji nowatorskich systemów filtracji oraz urządzeń transportowych o dużej wydajności, kluczem do wzrostu konkurencyjności firmy AGRALEX Sp. z o.o. z Redła nr RPZP.01.05.00-32-0101/16-00 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś priorytetowa nr 1 – „Gospodarka, innowacje, nowoczesne technologie”

Działanie Nr 1.5 - „Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji”

Więcej informacji na temat środków unijnych można znaleźć na stronach:

www.wzp.pl, www.rpo.wzp.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Wstecz

Więcej

Targi Techniki Rolniczej AGRITECHNIKA HANNOVER 2015

W dniach 10-14 listopada 2015 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Hannoverze, największe w Europie i jedne z największych na Świecie. Impreza branżowa zorganizowana została na terenie Centrum Wystawienniczego Deutsche Messe.

Czytaj dalej

Udział w tegorocznych targach FIMA w Saragossie

Jeden z najważniejszych podmiotów AgrAlex Group, ILPERSA firma obecna w Hiszpanii brała udział w tegorocznych targach FIMA w Saragossie. Hiszpańskie targi FIMA w Saragossie miały miejsce od 16. do 20. lutego 2016 r.

Czytaj dalej

Wizyta Cofco International w AGRALEX

Pod koniec roku 2017 doszło do spotkania dwóch liderów z branży rolnej. Spotkanie Polsko - Chińskie może okazać sie początkiem nowego kierunku rozwoju AGRALEX GROUP.

Czytaj dalej